• Szkolna akcja wsparta przez ucznia klasy 7

• W związku z akcją szkolnego wolontariatu dotyczącą zbiórki nakrętek, uczeń z 7 klasy- Marcel Turbiarz - wykonał własnoręcznie ekologiczny pojemnik na przykrywki. Dzięki temu w klasie nr 3 będzie można wrzucić wieczko po wypitym soku czy wodzie. Gratulujemy inicjatywy i zdolności technicznych! Brawo!

• Gminny konkurs recytatorski

• W sobotę w Stegnie odbył się gminny konkurs recytatorski zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną . Naszą szkołę reprezentowali: Eliza Fortas, Nadia Rogozińska, Ksawier Baliński, Michał Gróning i Michał Łukasiak. III miejce w kategorii klas IV-VI zdobyła Eliza Fortas natomiast w kategorii starszych klas Michał Łukasiak zdobył I miejce, a Michał Gróning II. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

• 10. Gminny Konkurs Profilaktyczno-Plastyczny

• 14 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w  "10 Gminnym konkursie profilaktyczno- plastycznym pt.: Zdrowo i bezpiecznie".

Laureatkami z Naszej placówki były:

Na 2 miejscu w kategorii klas 1-3  Amelia Kunicka z klasy 2

Wyróżnienie w kategorii klas 7 -8 Urszula Raboszuk z klasy 8

Gratulujemy uczennicom i pozostałym uczestnikom konkursu.

Michalina Rybak-Sumeradzka

• "Kolorowa jesień"- wyniki konkursu plastycznego

• Dnia 5 grudnia został rozstrzygnięty konkur plastyczny dla dzieci przedszkolnych "Kolorowa jesień". Jury w składzie: p. Katarzyna Wiśniewska i p. Aniela Ziarkowska wyłoniło następujących laureatów. W grupie dzieci młodszych 3, 4 letnich: I miejsce Maja Mućka, II miejsce Nina Krysiak, III miejsce Blanka Zielińska, wyróżnienie: Stanisław Sas i Julia Karolak. W grupie dzieci starszych 5, 6 letnich: I miejsce Amelia Bożewska, II miejsce Sławomir Pach, III miejsce Oliwia Senderska, wyróżnienie: Eryk Bojdo, Alicja Popielarz, Julia Szopa, Nela Balińska, Hanna Szostek. Wszystkim uczestnikom  dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych  konkursach.

• WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

• W piątek 01.12.2023 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem dzieci i nauczycieli. W przyjaznej atmosferze powstały piękne dekoracje, które udekorują domy chętnych osób. Warsztatowe wytwory będzie można nabyć na kiermaszu świątecznym w naszej szkole. Zapraszamy :)