Rozstrzygnięto gminny konkurs plastyczny "Gmina Stegna w czterech porach roku"
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie zwycięzcom gratulujemy. Wystawę prac można podziwiać w głównym holu szkoły.
I miejsce
Ksawier Baliński klasa III
Marcel Czerwiński klasa III
II miejsce
Kornelia Koralewska klasa I
Marcel Drzażdyński klasa I SP w Jantarze
III miejsce
Michalina Krokosz klasa II
Helena Wiśniewska klasa IV
Wyróżńienie Nadia Rogozińska klasa IV
Równolegle rozstrzygnięto międzyszkolny konkurs plastyczny skierowany do przedszkolaków
I miejsce grupa "Biedronki"
II miejsce grupa "Jeżyki"
III miejsce grupa "Motylki" i "Pszczółki"