Szanowni Rodzice,
Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze,hulajnodze i rolkach, a systematyczna aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na ich zdrowie i samopoczucie oraz poprawia wyniki w nauce. Codzienna droga do szkoły może być znakomitą okazją do realizacji tych aktywności,samodzielnie lub wspólnie z rodzicami. Warto spróbować,przynajmniej w maju,dlatego też serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w kampanii Rowerowy Maj.
Wystarczy jeździć w maju do szkoły rowerem,hulajnogą lub rolkami i zbierać naklejki do książeczki rowerowej oraz na plakat klasowy. Ci, którzy przynajmniej kilka razy zdecydują się w ten sposób przyjechać do szkoły,otrzymają atrakcyjne nagrody niespodzianki. Docenione zostaną również najbardziej rowerowe szkoły, a najaktywniejsze klasy zostaną nagrodzone biletami wstępu do centrów rozrywki, sportu i nauki.
Zachęcamy do zapoznania się z ulotkami i informatorami akcji w celu przypomnienia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci.
Regulamin-kampanii-2022_Stegna.pdf
Rowerowy_Maj_-_informator_dla_rodzicow_2022.pdf