• Sukces naszej uczennicy!

• W dniach 28-29.10.2023r. w Gdańsku odbyły się X Mistrzostwa Europy w Fitnesie Sportowym, w których wzięła udział nasza uczennica - Lena Nęcka. Niezwykle miło nam pochwalić się ogromnym sukcesem Leny - zdobyciem 1 miejsca i złotego medalu w tych zawodach!

Wielkie brawa i gratulacje dla Leny!

Kibicujemy dalszej wytrwałej pracy oraz kolejnym zwycięstwom!

Wychowawca oraz Nauczyciele wf-u

• Zaproszenie na Dzień Otwarty Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

• Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

objętych  rocznym obowiązkowym przygotowaniem przedszkolnym tzw. „0”.

DROGI RODZICU

06 listopada  2023 roku  (poniedziałek)  w godzinach od 8.00 do 17.00

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
            w Nowym Dworze Gdańskim
            ul. 3 - go Maja 6

Zaprasza na:

BADANIA PRZESIEWOWE PERCEPCJI SŁUCHOWEJ ORAZ SPRAWNOŚCI GRAFOMOTORYCZNEJ

Rodzic uzyska informacje o rozwoju swojego dziecka w zakresie funkcji ważnych dla sprawnego nabywania umiejętności czytania i pisania

Konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem:

55 247 22 82

SERDECZNIE ZAPRASZAMY CHĘTNYCH RODZICÓW

Badanie poprzedzone jest wypełnieniem wniosku przez rodzica z podaniem numeru PESEL dziecka.

• Relacja z III Dziecięco-Młodzieżowego JESIENNEGO BIEGU GBURÓW

• W niedzielę 22 października  w Nowym Dworze  Gdańskim odbył się Jesienny Bieg Gburów.  W zawodach uczestniczył uczeń naszej szkoły Jan Górski, który zdobył II m i został nagrodzony pamiątkowym pucharem. Gratulujemy sukcesów sportowych . Brawo Janek!

• Dzień Kucharza

• 20 października swoje święto miały Panie Kucharki, tego dnia Biedronki i Jeżyki postanowiły docenić i podziękować za pracę, za serce, które codziennie wkładają przygotowując posiłki i niespodzianki dla dzieci z okazji różnych świąt. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA.

• Wycieczka klas do teatru

• 05.10.2023 r. klasy 7 i 8 uczestniczyły w niezwykłym przedstawieniu teatralnym pt. ,,Mały Książę”. Teatr piasku łączył ze sobą grę aktorską ze sztuką malowania obrazów piaskiem, farbami, światłem.
            Z pewnością było to niezapomniane przeżycie, niecodzienna wycieczka, a uczniowie odkryli szkolną lekturę na nowo.

• Wycieczka do lasu

• 29 września Biedronki i Jeżyki były na wycieczce w lesie w Mikoszewie.Głównym celem wycieczki było przybliżenie dzieciom środowiska przyrodniczego lasu, jego warstwowej budowy. Dzieci uczyły się także prawidłowego zachowania w lesie, by nie ucierpiała leśna przyroda. Korzystając z miejsca oraz słonecznej pogody, chłopcy wykonali kilka zadań sprawnościowych, w celu zdobycia tytułu Super Chłopaka. Zmęczeni, ale radośni i uśmiechnięci wrócili do przedszkola.

• Zbiórka dla psiaków z Przytuliska "Iskierka" w Nowym Dworze Gdańskim

• Zbiórka KARMY DLA PSÓW oraz KOCÓW (NOWYCH lub WYPRANYCH W DOBRYM STANIE) dla psiaków z Przytuliska “Iskierka” w Nowym Dworze Gdańskim.

ZBIÓRKA TRWA: 09.10.-03.11.2023R.

Karmę - zostawiamy w swoich klasach - w oznakowanych kartonach.

Koce - nowe lub wyprane - przynosimy do biblioteki szkolnej.

Pomóżmy psiakom przetrwać zimę z pełnymi brzuszkami i w ciepłym kącie! :)

Organizator: SU

• POWIATOWE IGRZYSKA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W DNIU 30.09.2023 R. W STEGNIE

• W dniu 30.09.2023r. na polanie leśnej w Stegnie odbyły się Powiatowe Igrzyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych.  W zawodach brali udział uczniowie ze szkół powiatu nowodworskiego.

Poniżej przedstawiamy medalowe miejsca uczniów z Zespołu Szkolno-

Przedszkolnego w Drewnicy:

II m i srebrne medale zdobyła  drużyna  dziewcząt klas VII-VIII w składzie: Kalina Irla, Wiktoria Lewandowska, Daria Ostatek, Antonina Byk, Oliwia Szymborska i Barbara Suchodolska.

II m i srebrne medale zdobyła drużyna chłopców  klas VII-VIII w składzie: Filip Kuśnierek, Nikodem Stankiewicz,  Marcel Grudzień, Michał Łukasiak, Jan Karolak i Maksymilian Jękalski.

III m i brązowe medale zdobyła drużyna dziewcząt  klas IV-VI w składzie: Maja Drywa, Kaja Szymańska, Milena Gardynik,  Daria Pajkowska, Justyna Sochalska, Helena Wiśniewska.

Gratulujemy naszym zawodnikom miejsc medalowych i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Halina i Zbigniew Grudka